Mūsų puikiai apmokyti darbuotojai pasirūpins, kad jūsų namai būtų išvalomi nuo viršaus iki apačios, atkreipiant dėmesį ir į smulkmenas, kurias žino kiekviena tvarkytoja. Dezinfekuojame, šveičiame, nuvalome nuosėdas, riebalus, naikiname alergenus ir dar daugiau. Nė vienas iš mūsų darbuotoju negyvena jūsų namuose, o tiesiog valo jūsų namus ar pageidaujamus jūsų namų kambarius pagal sutartą tvarkaraštį.
Kambarinės namų valymo paslaugos 2

Tvarkytojos namu valymas

Esame įsitikinę, kad mūsų tvarkytojos gali išvalyti bet kurį jūsų namo kambarį ir didžiuojamės, kad kiekviename kambaryje, nesvarbu, koks jis, didelis ar mažas, skiriamas dėmesys detalėms. Mūsų aptarnaujami kambariai apima*:

Vonios kambariai: grindys, vonios, dušo galvutės, veidrodžiai, kriauklės, tualetai ir kt.
Virtuvė: grindys, spintos, kriauklės, maišytuvai, stalviršiai, viryklės ir kt.
Svetainė: grindys, kilimėliai, kavos staliukai, sofos, naktiniai staleliai ir kt.
Miegamieji: lovos, grindys, palangės, komodos, rašomieji stalai, šviestuvai, spintos ir kt.
Valgomieji: stalai, grindys, furšetai ir visa kita, kas priklauso virtuvei.
Bendrieji kambariai
*Visuose šiuose kambariuose gali būti daugiau ar mažiau kliento pageidavimu valomu daiktų.

Darbuotojų pareigos ir naudojamos medžiagos

Mūsų darbuotojų pareiga yra užtikrinti reguliarų ir efektyvų valymą, kad būtų patenkinti kliento poreikiai. Jie taip pat yra apmokyti aptarnauti klientus, kad galėtumėte jaustis patogiai savo namuose.

Pagrindiniam valymui naudojame įvairias medžiagas, įskaitant šluostes, šluotas, skudurus, antibakterinius purškiklius ir kt. O sunkesniems valymo darbams atlikti naudojame stipresnius chemikalus, alternatyvius valiklius ir specialius valiklius.

Esant pageidavimui, naudosime tik aplinkai nekenksmingas valymo priemones. Mes palaikome ekologišką valymą tiems klientams, kurie yra jautrūs stiprioms cheminėms medžiagoms.

Teikiame žaliąsias namų tvarkymo paslaugas 1

Teikiame žaliąsias namų tvarkymo paslaugos!

Teikiame žaliąsias namų tvarkymo paslaugas 2