„Ajota” specialia sveiko namų, butų ir komercinės paskirties patalpų valymo sistemą įdiegė 2020 m. gegužės mėn.


Daugiau nei 18 metų „Ajota” ieško novatoriškų būdų saugiai ir sveikai išvalyti namus. Dėl COVID-19 pakoregavome valymo paslaugų teikimo būdą. Nors apribojimai išlieka, „Ajota” ir toliau siūlo paslaugas pagal sveiko namų valymo sistemą. Tai yra gairės, parengtos padedant mūsų patikimiausių sveikatos specialistų ir valymo ekspertų. Mes ir toliau siūlome pirmojo lygio patalpų valymo paslaugas. Tai reiškia, kad teikiame aktyvaus patalpų valymo paslaugas namuose ir biuruose, kuriuose nėra įtariamų ar žinomų COVID-19 atvejų.

Sveika Ajota patalpų valymo sistema dėl COVID-19 viruso plitimo

Mūsų Prioritetas – Mūsų komandos narių, klientų ir vietos bendruomenės sveikata ir gerovė.

kiekvienas mūsų patalpų valymo operatorius laikysis šių gairių:

Fizinis atsiribojimas. Mūsų komandos nariai visada laikysis mažiausiai 2 metrų atstumo nuo mūsų klientų ir kitų komandos narių. Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą išlaikant tokį atstumą nuo mūsų komandos darbuotojų.

Patalpų valymas komandoje. Istoriškai mes dirbome komandomis po du. Taikant griežtas socialinio atsiribojimo taisykles, tai ne visada bus įmanoma. Tokiomis situacijomis pasirūpinsime individualiais valymais; o tai reiškia, kad tik vienas iš mūsų komandos narių valys jūsų namus. Tai užtruks šiek tiek ilgiau, bet vis tiek gausite tuos pačius profesionalius rezultatus, kokių tikėjotės.

Asmeninės apsaugos priemonės. Siekiant apsaugoti tiek mūsų klientus, tiek mūsų komandas, mūsų komandos nariams bus išduotos reikiamos apsaugos priemonės.

Patalpų dezinfekavimas. Mes savo arsenale turime gaminių, kurie veiksmingai naikina COVID-19 virusą ant kietų paviršių, tokių kaip stalviršiai ir durų rankenos. Mes ir toliau naudosime tai jūsų namuose ir savo įrangoje prieš ir po buvimo jūsų namuose / biure.

Sveikatos patikrinimas (komandos). Mes ir toliau stengsimės užtikrinti, kad mūsų komandos būtų sveikos, neturėjo artimų kontaktų su asmeniu, turinčiu patvirtintą COVID-19 atvejį arba nesusidūrė su asmeniu, kuris sirgo. Kasdien kalbėsimės su savo komandomis, siekdami užtikrinti, kad jie žinotų apie esamą kiekvieno žmogaus sveikatos būklę. Jei kuris nors iš mūsų komandos narių nesveikas, jiems nebus leista grįžti į darbą, kol nebus suteiktas leidimas tai daryti.

Sveikatos patikrinimas (klientai). Jei jūs ar kas nors iš jūsų namuose nesijaučia gerai, artimai bendravote su asmeniu, kuriam patvirtintas COVID-19 atvejis ar esate susidūręs su kuo nors, kas sirgo, susisiekite su mumis likus bent dviems darbo dienoms iki kito valymo, kad suspėtume paruošti kitas valymo priemones. Jei liga pasireiškia per tu dviejų darbo dienų laikotarpį, nedelsdami susisiekite su musų įmone, kad pakeistumėte valymo laiką.

Kiekviena iš šių priemonių yra skirta jūsų, mūsų komandų ir bendruomenės saugumui, nes toliau imsimės visu įmanomu priemonių padėti užkersti kelią COVID-19 plitimui.
Iš anksto dėkojame už kantrybę ir palaikymą, nes mūsų komandos padeda jums ir jūsų šeimai džiaugtis švariais ir sveikais namais.