Pavasario ar vasaros namų valymas

Pavasario ar vasaros namų valymas atgaivins jūsų namus ir suteiks jūsų namams spindesio! Su mūsų profesionalios valymo komandos priežiūra ir dėmesiu jūsų namai greitai pašalins žiemos dulkes.

Po šaltojo sezono, kai į namus dulkių ir purvo nuo batų, jūsų namams gali prireikti papildomos meilės. Leiskite mums pasirūpinti valymo darbais ir suteikti daugiau laisvo laiko viskam, ką norite daryti, pavyzdžiui, mėgautis šiltu oru ir leisti laiką su šeima ir draugais.

Mūsų sezoninio valymo paslaugos visiems
Susisiekite +370 633 33321

Sezoninis namų valymas

Mūsų sezoninis valymas yra pagrįstas tais pačiais aukštais standartais, kurie taikomi atliekant pirminį namų valymą. Be visų pirminio namo valymo metu apdorojamų sričių, pavasario ar vasaros valymas gali apimti papildomą dėmesį konkrečioms namų sritims, atsižvelgiant į jūsų unikalius reikalavimus.

» Spintelių valymas išorėje.
» Kruopštus vonios ir virtuvės valymas.
» Visiškas kiekvieno kambario siurbimas.
» Visų grindų be kilimų plovimas.
» Sienų, durų staktų, grindjuosčių ir kt. valymas.
» Grindjuosčių, paveikslų, šviestuvų, palangių, baldų ir šviestuvų valymas

Mūsų sezoninio valymo paslaugos visiems
Susisiekite +370 633 33321

Nors pavasarinis valymas yra sena tradicija, vasaros valymas taip pat yra puiki idėja. Kruopštus sezoninis valymas gali padėti išbraukti užduotis iš jūsų darbų sąrašo. Nors mes stengiamės išlaikyti jūsų namus švarius visą žiemą, atėjus šiltam orui, tai taip pat padeda atidaryti langus, perkelti baldus ir atlikti papildomus valymo veiksmus, įtrauktus į „gilaus valymo“ kontrolinį sąrašą.

Visų apsilankymų metu, atliekame tokį patį profesionalų ir kruopštų valymą, kad atitiktų individualius visų mūsų klientų poreikius. Ajota sezoniniam valymui suteikia 100% pasitenkinimo garantiją.

Sezoninis namų valymas