Viešbučių valymo paslaugas teikia profesionalūs valytojai iš „Ajota“ įmonės

Viešbučių svečiai, kaip taisyklė, yra labai reiklūs švarai, todėl įstaiga, kurioje jie apsistoja, vertinama labai griežtai. Pagrindinis savininkų uždavinys – sukurti maksimalų komfortą ir teikti aukšto lygio aptarnavimą savo svečiams, kad išliktų patys geriausi prisiminimai apie atostogas.

Kasdienis viešbučio kambario valymas prieš ir po registracijos ar užimtuose kambariuose yra sudėtingas valymo procesas, kuri reikia atlikti atsargiai ir per trumpą laiką. Be kambarių valymo, norint išlaikyti reprezentacinę ir tvarkingą išvaizdą, valyti reikia ir liftus, laiptus, vestibiulį, pastato fasadą ir aplinkines zonas. Be to, ne visada visą darbo dieną dirbantys darbuotojai susidoroja su savo valymo pareigomis. O netinkamas valymo priemonių ar įrangos naudojimas gali gerokai pakenkti viešbučio turtui.

Viešbučio valymas – tai profesionalus valymas, reikalaujantis tam tikrų žinių, specialios valymo įrangos ir ploviklių. Todėl, norint išlaikyti nepriekaištingą viešbučio reputaciją, prasminga kreiptis pagalbos į „Ajota” profesionalus. „Ajota” viešbučių valymo paslaugos pasirinkimas, bus labai teisingas pasirinkimo sprendimas.

Viešbučių valymo paslaugas teikia profesionalūs valytojai iš „Ajota“ įmonės

Viešbučio kambarių valymo paslaugų sąrašas

Profesionalios viešbučio valymo paslaugos užsakymas reiškia garantuotą aukštą ir kokybišką rezultatą. Į bendrą valymą viešbutyje įeina:

» Minkštų baldų cheminis valymas;
» Cheminis kilimų, kilimėlių valymas;
» Sausas užuolaidų valymas;
» Veidrodžių ir stiklinių paviršių valymas;
» Langų plovimas;
» Kambario drėgnas valymas;
» Dulkių šalinimas ir baldų paviršiaus valymas;
» Tualeto ir vonios valymas ir dezinfekcija.

Viešbučio ir kambarių valymas visais etapais yra kruopščiai kontroliuojamas. Patyrę profesionalūs įmonės valytojai žino, kaip susidoroti net su beviltiškiausiu užteršimu.

Subtilumas ir profesionalus požiūris į darbą

Profesionalus viešbučio valymas:

» Viešbučio kambarių valymas
» Virtuvės valymas
» Salės valymas
» Pokylių salės valymas
» Viešbučio dispozicijoje esančių viešbučio patalpų valymas

Sudarę sutartį su mumis, jūs gaunate aukšto lygio profesionalias valymo paslaugas už nedidelę kainą. Be to, mūsų įmonės svetainėje klientams nuolat taikomos akcijos ir nuolaidos, kuriomis galite pasinaudoti. Generalinis viešbučio valymas – tai tobula viešbučio švara, kuri garantuoja Jūsų svečiams tik malonius prisiminimus apie viešnagės viešbutyje.

Paprašykite paslaugos šiandien!

Jūsų patogumui siūlome paprastą būdą suplanuoti susitikimą ar konsultaciją iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu! Naršykite mūsų paslaugų pasiūlymus ir pasirinkite jums reikalingas paslaugas.

Mes peržiūrėsime jūsų prašymą ir kuo greičiau susisieksime su jumis.