Bet kokie statybos darbai baigiasi kruopščiu patalpų valymu. Šis procesas leidžia paruošti patalpas tolimesnei eksploatacijai. Po statybų, montavimo darbų ir remonto darbų, patalpa prisipildo dulkių ir statybinių šiukšlių, kurias reikia rankiniu būdu išrūšiuoti, kad būtų išvalyta erdvė. Norėdami sutaupyti, žmonės dažnai bando patys atlikti nešvarius darbus, tačiau patirtis rodo, kad ne visi yra tam pasirengę.

Profesionalios įrangos trūkumas, nekokybiškų cheminių medžiagų naudojimas tvarkai atkurti lemia įvairius grindų ir kitų dangų pažeidimus. Suteikti kambariui estetišką išvaizdą, o taip pat išvengti bereikalingų nesklandumų padės savo srities profesionalai. Kvalifikuoti mūsų įmonės specialistai valymą atliks kuo greičiau ir efektyviau, per klientui reikalingą laiką. Kainos yra itin prieinamos, todėl neturėtumėte jaudintis dėl finansinės pusės.

Butų, biurų, namų valymas po remonto – gana daug pastangų reikalaujanti, laiko ir didelių fizinių pastangų reikalaujanti procedūra, kurią butų, biurų pastatų ir kitų objektų savininkai mieliau patiki profesionalams. „Ajota” darbuotojai Vilniuje ir Vilniaus regione gali atlikti visą spektrą gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų valymo po remonto darbus. Tai patyrę valymo specialistai, apsiginklavę profesionalia valymo įranga ir saugiomis, bet efektyviomis cheminėmis medžiagomis.

Butų ir biurų valymas po renovacijos

Kasdien tvarkyti nuosavą būstą nėra lengva užduotis, tačiau sutvarkyti patalpas po remonto ir statybos darbų – dvigubai sunku. Tam reikia rasti laiko ir jėgų, o ir vienas toks valymo ir tvarkymo procesas gali užtrukti gana ilgai. Visada į pagalbą ateis „Ajota” valymo įmonė, kurios pagrindinis šūkis yra greitis ir tobuli rezultatai.

Buto valymas po remonto yra ne tik dulkių valymas nuo atvirų paviršių ir šiukšlių išvežimas – tai kompleksas veiklų, kurias individualiai parenka „Ajota: specialistai. Priklausomai nuo objekto būklės ir specifikos.

Patikėję buto poremontinį valymą, valymo paslaugų meistrams, galite būti tikri, kad patalpose bus naudojami patys efektyviausi metodai ir priemonės. Kai vonioje ir tualete paviršių nebegalima nuvalyti nuo senų nešvarumų, riebalų, rūdžių ir kalkių pėdsakų, drįstame patikinti, kad po specialistų veiksmų butas spindės naujai.

Butų ir biurų valymas po renovacijos

Ofiso valymas po remonto

Smulkios po statybinės dulkės prasiskverbia visur, ir jų nepavyks pašalinti paprastu dulkių siurbliu. Šiems tikslams reikalinga speciali galinga įranga ir aukštos kokybės chemikalai, galintys pašalinti klijų, cemento ir dažų dėmes. Ypatingais atvejais naudojamas garo generatorius.

Dažniausiai po statybos darbų patalpos tiesiog nusėtos įvairiomis šiukšlėmis, o biuro darbuotojai ne visada gali būti atplėšti nuo pagrindinių darbų. Didelė mūsų meistrų patirtis leidžia pašalinti bet kokią taršą ir garantuoti kokybišką aptarnavimą. Visi niuansai derinami telefonu, o procesą valdo meistras. Jis paskirsto darbų apimtis, kontroliuoja jų atlikimą ir kokybę.

Ofiso valymas po remonto

Namo ar kotedžo valymas po remonto

Sutvarkyti privatų namą po remonto yra daug sunkiau nei butą. Pats procesas apima daugiau žingsnių ir veiksmų, o tai užima daug laiko. Taip yra dėl pastato ypatybių, kambarių skaičiaus ir specializuotų ūkinių pastatų. Be to, kotedžai yra 2 arba 3 aukštų, o langų ar palėpės plovimas suteikia papildomo sudėtingumo. Su tokiu sunkiu darbu susidoros tik valymo specialistas, turintis įgūdžių dirbti aukštyje.

Namų valymas dažnai apima laiptų ar turėklų plovimą rankomis, o tai reikalauja daug daugiau pastangų ir laiko. Be to, pastatas turi būti švarus ir iš lauko pusės. Fasadų plovimas, stogo ir kanalizacijos valymas – sudėtingas ir kruopštus darbas, kurį gali atlikti patyręs žmogus. Čia jums reikės ne tik kopėčių, bet ir specialios hidraulinės instaliacijos. Kliento pageidavimu, be gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų valymo, į darbų sąrašą gali būti įtraukta ir dezinfekcija.

Namo ar kotedžo valymas po remonto

Skubus patalpų valymas po ….

Kiekvienuose namuose reikia švaros ir tvarkos, bet ką daryti, jei tam nėra laiko? Būna, kai netikėtai atvyksta svečiai, tėvai ar vyras iš komandiruotės, o reikalų tiek daug, kad švarai nelieka nė valandos. Pasitaiko ir mažiau malonių nenumatytų situacijų, pavyzdžiui, kaimynai iš viršaus užliejo ar, neduok Dieve, kilo gaisras. Apmokyti darbuotojai skubų bet kokių patalpų valymą atliks vos per porą valandų arba kitu reikiamu greičiu.

Jei klientui prireikė greito valymo po statybos ir montavimo darbų, valymo įmonė viską suorganizuos pati. Į namus atvyksta 2 komandos ir skubiai sutvarko namą. Tokių paslaugų kaina bus didesnė, tačiau rezultatus klientas gauna kuo greičiau. Tuo pačiu metu kokybė nenukenčia, todėl skubus valymas yra viena iš dažnų paslaugų. Vienintelis dalykas, kuris mus gali nuvilti – eismo situacija, tačiau tai nėra mūsų įmonės kompetencija.

skubus patalpu valymas po remonto

Užsisakykite profesionalų patalpų valymą po remonto už prieinamą kainą

Po remonto kambarių neįmanoma sutvarkyti be specialios aukštųjų technologijų įrangos ir brangių ploviklių. Jei vertinate savo laiką – užsisakykite valymą po remonto iš „Ajota” įmonės. Įmonės atstovai paaiškins visas detales, užterštumo mastą ir išsamiai papasakos apie valymo kainą ir laiką.

Paprašykite paslaugos šiandien!

Jūsų patogumui siūlome paprastą būdą suplanuoti susitikimą ar konsultaciją iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu! Naršykite mūsų paslaugų pasiūlymus ir pasirinkite jums reikalingas paslaugas.

Mes peržiūrėsime jūsų prašymą ir kuo greičiau susisieksime su jumis.