Profesionalus, reguliarus ir kompleksinis komercinių patalpų valymas, mažmeninės prekybos, sandėliavimo ir gamybinių patalpų valymas yra viena pagrindinių valymo įmonės „Ajota“ specializacijų. Žinome, kokia svarbi yra nuolatinė švara visose patalpose, nepriklausomai nuo įmonės veiklos srities. Todėl mūsų įmonė deda visas pastangas, kad Jūsų patalpose būtų nepriekaištinga švara visą parą.

Dirbdami su mumis jūs gaunate:

» Nepriekaištinga reputacija rinkoje. Visos jūsų įstaigos patalpos bus švarios dėl profesionalaus ir reguliaraus valymo.
» Kokybiškas valymas, nepriklausomai nuo patalpų būklės ir ploto. Mums kokybiškas paslaugas leidžia teikti turimas didelis profesionaliu darbuotojų personalas ir turima profesionali įranga.
» Patikimumas. Jūsų interesai garantuojami pagal sutarties sąlygas.
» Stabilumas. Įmonė rinkoje veikia daugiau kaip 18 metų ir turi daug nuolatinių klientų.
» Saugumas ir ekologiškumas. Dirbame tik su patikrintais ekologiškais gaminiais, atitinkančiais valstybinius standartus.
» Efektyvumas. Brigados išvykimas į objektą bet kuriuo Jums patogiu metu.
» Pelningos sąlygos. Nuolatinio bendradarbiavimo dėka jums siūlome patalpų valymą konkurencingomis kainomis.
» Patogus aptarnavimas. Užsakymų priėmimas ir valymo paslaugų teikimas be pertraukų ir poilsio dienų.

Reguliarus kompleksinis patalpų valymas 3

Sporto salių ir sveikatingumo centrų valymas

Sporto salių ir sveikatingumo centrų populiarumas lėmė didelę konkurenciją ir nuolatinę kovą dėl kliento šiame verslo segmente. Jų lankytojai itin atidūs švarai ir tvarkai holuose ir pagalbinėse patalpose: vonios kambariuose, dušuose ir rūbinėse. Šiuolaikinio kliento pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo kokybiško visų sveikatingumo klubo patalpų išvalymo bei nuolatinės švaros ir gaivumo jose palaikymo. „Ajota: turi didelę darbo su šiuo rinkos segmentu patirtį ir gali pasiūlyti integruotus sprendimus nuo iki.

Pramoninių patalpų ir sandėlių valymas

Didžiųjų sandėlių ir logistikos centrų patalpų kokybiško valymo sudėtingumas siejamas su būtinybe prisitaikyti prie nuolatinio prekių, žmonių ir krovimo technikos judėjimo po sandėlį. Taip pat atkuriant tvarką itin svarbu užtikrinti sandėlyje laikomų prekių saugumą ir vientisumą. Čia reguliariai kaupiasi didžiulis dulkių ir nešvarumų kiekis, ypač siaurose vietose ir koridoriuose. Tai neigiamai veikia darbuotojų sveikatą. Į šiuos dalykus svarbu atsižvelgti atliekant aukštos kokybės patalpų valymą.

Pramoninis sandėlių ir gamybinių patalpų valymas atliekamas naudojant aukščiausios kokybės specialią įrangą ir galingus dulkių siurblius. Tai daug laiko reikalaujantis ir sudėtingas procesas, kuris dažnai perduodamas patyrusiems valytojams.

Prekybos centrų ir parduotuvių salių valymo ypatybės

Negyvenamosios patalpos reikalauja ypatingo požiūrio valant. Atsižvelgdami į šią specifiką, savo klientams siūlome kokybiškas prekybos centrų ir parduotuvių salių valymo paslaugas.

» Komercinėms patalpoms būdingas padidėjęs srautas ir didelis lankytojų srautas. Todėl valymas darbo valandomis turėtų būti nematomas ir netrukdyti laisvai lankytojams judėti. Pagal susitarimą galime atvykti ne darbo valandomis arba minimalaus lankytojų antplūdžio laikotarpiu;
» Dažnai susiduriame su didelių prekybos ir pramogų įstaigų, kuriose yra daug patalpų, kurias reikia greitai išvalyti, valymu. Galimybė atsiųsti didelę komandą su galingu įrangos arsenalu leis sutrumpinti darbo laiką;
» Šiuolaikinės apdailos medžiagos dažnai reikalauja švelnaus valymo. „Ajota” naudoja aplinkai nekenksmingus produktus, juos kruopščiai parenkant kiekvienam paviršiui;
» Atskirai galite užsisakyti minkštų paviršių cheminį valymą ar išorinių langų valymą.

Prekybos centrų ir parduotuvių salių valymo ypatybės

Norėdami užsisakyti valymą, užpildykite žemiau esančią formą arba tiesiog paskambinkite mums.

Paprašykite paslaugos šiandien!

Jūsų patogumui siūlome paprastą būdą suplanuoti susitikimą ar konsultaciją iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu! Naršykite mūsų paslaugų pasiūlymus ir pasirinkite jums reikalingas paslaugas.

Mes peržiūrėsime jūsų prašymą ir kuo greičiau susisieksime su jumis.