Komercinis valymas

Ofiso valymo paslaugos Vilniuje

Ofisas, tai ne tik darbo vieta, bet ir įmonės veidas, įvaizdžio ir pagarbos darbuotojams bei klientams rodiklis. Dėl švaros stokos darbo vietoje ir biuro patalpose mažėja kolektyvo produktyvumas ir netgi gali nukentėti darbuotojų sveikata.


Reguliarus ofiso valymas

Reguliarus ofiso valymas padės išvengti šių rūpesčių ir sukurti palankią darbo atmosferą. Savo valytojų išlaikymas yra problemiškas, o privačių asmenų paslaugos dažniausiai būna nekokybiškos ir sunkiai kontroliuojamos.

Profesionalus ofiso valymas

Tik profesionalus ofiso valymas, naudojant specialią įrangą ir kokybiškas chemines medžiagas, pašalins taršą sunkiai pasiekiamose vietose ir yra tiesiogiai atsakingas už darbų kokybę.

Profesionalus ofisų valymas

„Ajota” ofiso valymas apima daugybę privalomų paslaugų:
Ofiso valymo paslaugos

» Darbinių paviršių, įskaitant stalus, spinteles, lentynas, naktinius stalelius ir palanges valymas;
» Sausas ir šlapias grindų valymas;
» Šiukšlių dėžių ištuštinimas ir šiukšlių išvežimas;
» Durų ir baldų išorės fasadų plovimas;
» Jungiklių ir jungiamųjų detalių valymas nuo dulkių;
» Stiprių dėmių pašalinimas nuo grindų ir sienų.

Kliento pageidavimu ofiso valymas gali apimti papildomas paslaugas, tokias kaip minkštų baldų ir kilimų cheminis valymas, langų ir fasadų plovimas, žaliuzės ir daug daugiau. Valymas gali būti atliekamas tiek reguliariai (kasdien), tiek vienkartinis.

Ofiso patalpų valymas iš valymo įmonės „Ajota”

Įmonė „Ajota“ padės kokybiškai ir profesionaliai atlikti ofiso valymą. Savo klientams siūlome platų ofiso valymo paslaugų spektrą ir šiuos privalumus:

» Reguliariai atliekame nuolatinį valymą. Mūsų įmonės specialistai dirba beveik tyliai ir yra pasirengę atvykti į iškvietimą, kai jums patogu;
» Užsakymų priėmimas visomis darbo dienomis be pertraukų, švenčių dienomis ir savaitgaliais;
» Valymas atliekamas su nekenksmingomis europietiškomis sertifikuotomis priemonėmis. Sertifikuota chemija susidoroja su bet kokiu užterštumu, dezinfekuoja paviršius ir nesukelia alergijos;
» Jums nereikia gaišti laiko ieškant patikimų ir atsakingų darbuotojų, rūpintis eksploatacinių medžiagų ir inventoriaus pirkimu;
» Turime visą reikalingą modernią galingą įrangą ir ploviklius. Nuolatiniams įmonės klientams visada suteikiama nuolaidas papildomoms paslaugoms.

Ofiso patalpų valymas iš valymo įmonės Ajota

Generalinis ofiso patalpų valymas

Nuolat išlaikyti papildomą personalą ir mokėti už inventorių bei ploviklius yra nuostolinga tiek generaliniam, tiek nuolatiniam biurų valymui. „Ajota” jau 18 metus teikia profesionalias patalpų valymo paslaugas. Bendrovė jau ne pirmus metus yra viena šios srities lyderių Vilniaus mieste ir apskrityje. Bendras ofiso valymas turėtu būti atliekamas ne mažiau skrupulingai ir reguliarus valymas, nes tai yra patalpos skirtos masiniam žmonių buvimui.

Generalinis ofiso patalpų valymas

Pagrindinės šio tipo ofiso valymo operacijos:

» Drėgnas grindų, vamzdžių, kabelių dėžių, radiatorių valymas;
» Langų, durų, grindjuosčių, lentjuosčių plovimas;
» Dulkių valymas nuo baldų ir interjero daiktų;
» Kilimų valymas, patalpų valymas dulkių siurbliu;
» Vonios kambario plovimas ir dezinfekcija;
» Visi paviršiai bus nuplauti ir, jei reikia, apdoroti antiseptikais ir gavikliais.

Kasdienis reguliarus ofiso valymas

Kai kurių įmonių biuruose reikalingas kasdienis valymas – pirmiausia grindims, tualetams plauti, durų rankenoms ar kitiems užterštiems paviršiams valyti. Esant poreikiui bendro naudojimo patalpų, laiptų ir koridorių patalpų valymas.

Skubus ofiso valymas

Po įvairių ekstremalių situacijų (potvynių, gaisrų, persikraustymo ar remonto) dažnai prireikia skubių ofiso valymo paslaugų. Vandentiekio vamzdžio trūkimo pasekmių, dėmių ant kilimo pašalinimas, patalpų dezinfekavimas ar kvapų naikinimas – profesionalus mūsų valymas pašalins visas dėmes.

Rytinis vakarinis ir naktinis ofiso valymas

Rytinis valymas atliekamas anksti, gerokai prieš darbo dienos pradžią. Šis laikas optimalus kasdieniniam biurų valymui, ypač jei veikla juose nenutrūksta iki vėlumos ir darbuotojams reikalingas didelis susikaupimas. Vakare ir naktį patogu atlikti visų tipų valymą – šis laikas idealus, jei reikia atlikti daug darbų arba dirbti su specialiomis cheminėmis medžiagomis. Mes visada esame pasiruošę patenkinti kliento poreikius ir dirbti bet kuriuo paros metu. Išsamų kiekvieno tipo darbų sąrašą galima aptarti atskirai. Mūsų įmonė sąžiningai atlieka visų rūšių valymo darbus, pagal sudarytą sutartį.

Ofiso langų valymas

Švarūs langai – ofiso veidas, tačiau šios taisyklės laikytis sunku, stiklas reikalauja sunkaus darbo. Tokiu atveju reikia naudoti aukštos kokybės stiklo valiklius ir valymo priemones, tik taip galima pasiekti skaidrų stiklą. Profesionalus valymas leidžia pasiekti tobulą langų švarą, jų deimantinį blizgesį.

Ofiso kėdžių ir sofų valymas

Ofiso baldai su minkštais apmušalais: foteliai sofos ar kėdės, visa tai reikalauja specialaus valymo. Minkštiems paviršiams reikalinga ne tik išorinė švara, juos reikia specialiai apdoroti, kad dulkės ir kitos dalelės nesikauptų audinio struktūroje. Taip pat svarbu atlikti minkštų baldų higieninį apdorojimą. Biuro baldus valome greitai, kokybiškai ir nebrangiai.

Ofiso kiliminių grindų valymas

Ofiso kiliminių grindų valymas

Valyti kilimą ar kilimine dangą nėra lengva. Be didelio užterštumo, kuris yra natūralus grindų dangai, jis turi būti dezinfekuojamas, o tai apsunkina jų valymą. Kokybišką cheminį kilimų valymą gali užtikrinti tik gerai įrengta valymo tarnyba. Susisiekite su mumis ir gaukite švarų bei dezinfekuotą kilimų ir kiliminės dangos valymą.

Per ilgametę praktiką pastebėjome, kad mūsų klientams reikia ofiso valymo vakare arba po darbo valandų. Jiems svarbu kiekvieną rytą ateiti į švarią, patogią ir šviežią biuro erdvę. Atsižvelgdami į klientų pageidavimus, pakeitėme požiūrį į darbą ir šiandien esame pasiruošę priimti ir įvykdyti Jūsų užsakymą valymui bet kuriuo Jums patogiu metu, nepriklausomai nuo paros meto. Reguliariai turime keletą komandų, kurios dirba vakarais ir naktimis.

Paprašykite paslaugos šiandien!

Jūsų patogumui siūlome paprastą būdą suplanuoti susitikimą ar konsultaciją iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu! Naršykite mūsų paslaugų pasiūlymus ir pasirinkite jums reikalingas paslaugas.

Mes peržiūrėsime jūsų prašymą ir kuo greičiau susisieksime su jumis.