Butų valymo paslaugos

Mūsų namų valymo paslaugos skirtos ne tik namams valyti! Kiekviena gyvenamoji erdvė nusipelno kruopštaus valymo. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti programą, skirtą aptarnauti butų, daugiabučių namų ir kitų mažų erdvių gyventojus. Mūsų mažoms erdvėms skirta paslauga siūlo individualia kainodarą tame pačiame komplekse esančių gyventojų grupėms.

Buto valymas Paslaugos

Priešingai nei manote, maža erdvė nereiškia, kad ją lengva valyti. Purvas, mikrobai ir riebalai gali patekti į daugybę kampų ir vietų, kurios nėra matomos. Mūsų patyrę profesionalai žino, kur ieškoti, ir turi procesus bei metodus, kad kiekvienas jūsų buto ar buto colis spindėtų ir spindėtų.

Dirbame greitai ir efektyviai

  • Net 4 kambarių butas yra išvalomas per trumpą laiką išvalomas.
  • Aukštos kokybės valymo įranga – padeda efektyviai ir greitai dirbti.
  • Kvalifikuoti specialistai – kokybiškai vykdo visus savo įsipareigojimus.

Esame pasirengę tiek vienkartinei, tiek reguliariai jūsų buto priežiūrai. Paslaugos kaina priklauso nuo buto ploto ir reikalingų darbų apimties. Norėdami išsiaiškinti išlaidas, palikite prašymą arba paskambinkite mums.

Jūsų patogumui siūlome paprastą būdą suplanuoti susitikimą ar konsultaciją iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu! Naršykite mūsų paslaugų pasiūlymus ir pasirinkite jums reikalingas paslaugas.

Mes peržiūrėsime jūsų prašymą ir kuo greičiau susisieksime su jumis.