Komercinis valymas

Ofisų ir kitu komercinės paskirties patalpų valymas

Mūsų, kaip komercinių valytojų, tikslas – užtikrinti saugią, patogią aplinką darbuotojams ir įmonių savininkams. Tinkamai prižiūrima, gerai išvalyta biuro patalpa ar pastatas ne tik gerai atrodo, bet ir yra saugus kiekvienam joje dirbančiam. Dėl to jūsų darbuotojai yra laimingi, sveiki, turi mažiau nedarbingumo lapelių, o tai turi įtakos bendram jūsų verslo efektyvumui ir produktyvumui. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad jūsų darbo aplinka visada būtų saugi, švari ir gerai prižiūrima.


Kas yra komercinės valymo paslaugos?

Komercinės valymo paslaugos – tai verslas verslui paslauga, kuri dažniausiai teikiama juridiniams asmenims. Darbai paprastai sudaromi pagal sutartis, o paslaugos teikiamos „pagal poreikį“.

Ką apima komercinis valymas?

Mūsų komerciniams klientams „Ajota” valymo paslaugos teikia lauko ir vidaus langų valymą, grindų valymą, dėmių šalinimą, darbo vietų, bendrųjų patalpų, tualetų ir laiptinių valymą bei ir kitas susijusias valymo paslaugas.

Kiek kainuoja komercinės valymo paslaugos?

Bendra kaina priklauso nuo įvairių veiksnių. Susisiekite su mumis naudodami toliau pateiktą kontaktinę forma ir mes susisieksime su jumis ir pateiksime nemokamą, neįpareigojantį pasiūlymą, kaip galėtume jums padėti.

Medžiagos, kurias naudojame valymui

– Naudojame valymo medžiagas, kurios garantuoja, kad darbas bus atliktas teisingai ir pagal įmonės standartus.
– Mikropluošto naudojimas. Tai ne tik ekologiškas procesas, bet ir efektyvesnis bei saugesnis bakterijų šalinimas.

Įrankiai ir produktai, kuriuos naudojame

Atsiradus COVID-19, bakterijų pašalinimas nuo paviršių tapo itin svarbus. Savo darbe naudojame ATP matuoklį, kuris leidžia greitai išmatuoti paviršiuje esančių teršalų skaičių. Taip pat įvertiname bendrą aplinkos švarą ir operatyviai išsprendžiame visas nustatytas problemas.

Be įrankių, įdedame daug laiko ir pastangų, kad surastume  ir nustatytume tinkamus produktus ir valymo chemines medžiagas, kad būtų galima apdoroti reikiamus paviršius. Taip pat atkreipiame dėmesį į konkrečių gaminių laikymo laiką ir atitinkamai juos naudojame. Taip elgdamiesi suteikiame jums pasitikėjimo, kad bet kokia jūsų pastato problema bus veiksmingai išspręsta naudojant tinkamas medžiagas.

Patikimos komercinės valymo paslaugos ir priemonės

Paprašykite paslaugos jau šiandien!

Jūsų patogumui siūlome paprastą būdą suplanuoti susitikimą ar konsultaciją iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu! Naršykite mūsų paslaugų pasiūlymus ir pasirinkite jums reikalingas paslaugas.

Mes peržiūrėsime jūsų prašymą ir kuo greičiau susisieksime su jumis.