Valymo paslaugos prieš ir po persikraustumo

Kalbant apie prieš ar po persikraustymo namų valymą, mes jums ir čia padėsime! Mes pasirūpiname jūsų ​​namų tvarkymo poreikiais (nuo iki valymo) iki įsikraustymo ir po įsikraustymo, kad kraustymosi procesas jums būtų kuo mažiau įtemptas.

Mūsų ilgametė gyvenamųjų patalpų valymo patirtis daro mus profesionaliais patalpų valymo ekspertais, kuriems galite paskambinti, kai viskas bus paruošta jūsų kraustymuisi. Tiesiog susisiekite su mumis ir mes suplanuosime jūsų naujų namų valymą, net jei jis yra kitame mieste.

Mūsų kraustymosi valymo paslauga

Namų valymas prieš ir po persikraustymoPersikraustymas gali būti labai įtemptas ir atimti daug laiko, jei nebus viskas suplanuota. Leiskite mums pasirūpinti visais jūsų valymo poreikiais, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į kitas perkraustymo užduotis.
Nors kiekvienos mūsų patalpų valymo paslaugos yra pritaikytas jūsų specifiniams poreikiams, yra standartinių patalpų valymo elementų, kurie yra įtraukti į kiekvienas valymo paslaugas.

► Kruopštus vonios ir virtuvės valymas.
► Visiškas kiekvieno kambario siurbimas.
► Visų grindų be kilimų plovimas.
► Paveikslų, šviestuvų gaubtų, palangių valymas.
► Spintos išorės ir kitų ir baldų valymas.
► Sienų, durų staktų, grindjuosčių ir kt. valymas.

Namų valymas nekilnojamojo turto valdytojams

Kraustotės į naujus namus ir norite papildomos ramybės žinodami, kad jūsų naujieji namai buvo išvalyti nuo viršaus iki apačios! Tegul „Ajota“ kruopščiai išvalys jūsų naują namą.

Švarūs namai parduodami daug greičiau ir brangiau! Jei parduodate savo namą, siūlome suplanuotą namo valymą, nes mes žinome, kad pirmieji kliento įspūdžiai labai svarbūs! Mūsų profesionali valymo paslauga užtikrina, kad jūsų namai spindėtų ir sulauktų didesnio pirkėjų susidomėjimo. Kai parduosite savo namus, mes galime suteikti jums išsikraustymo valymą, kad užtikrintume bendrą švarą naujiems namų savininkams.

Jei esate nuomotojas ar nekilnojamojo turto valdytojas, žinote, kad nuomininkui parodžius švaria nuomos vienetą, bus didesnė tikimybė su busimu nuomininku pasirašyti nuomos sutartį. Siekdami užtikrinti, kad kitas nuomininkas būtų patenkintas savo naujųjų namų švara, „Ajota” patenkins visus jūsų valymo poreikius ir užtikrina 100% pasitenkinimą švarą.