Namų ir butų valymas senjorams paslaugos

Ekologiškas namų ir butų valymas senjorams. Ar jus rūpinatės savo senstančiais tėvais? Mūsų tėveliai sensta grakščiai ir neretai būna aktyvūs ir sveiki iki 80-90 metų. Tačiau natūralu, kad senstant sulėtėjame ir reikalaujame pagalbos atliekant namų ruošos darbus.

Čia jums gali padėti „Ajota”. Tyrimai parodė, kad senėjančiai visuomenei svarbiausias veiksnys yra išlaikyti nepriklausomybę ir apie 90 procentų senjorų senstant nori likti savo namuose.

Mūsų specialiai sukurtos, visiškai naujos ekologiško valymo paslaugos, yra skirtos teikti įvairias valymo paslaugas senjorams jų namuose.

Mes didžiuojamės būdami valymo srities lyderiais, kurie padeda jūsų tėvams ilgiau likti savo švariuose namuose.

Namų ir butų valymas senjorams

Namų valymo paslaugos, padedančios išlaikyti nepriklausomybę

Mūsų namų valymo paslaugos yra individualiai pritaikytos, kad atitiktų kiekvieno mūsų kliento poreikius. Nors aptarnaujame daugelį namų, kai esame jūsų arba jūsų tėvų namuose, tai tikrai yra svarbiausia. Mūsų, kaip gyvenamųjų patalpų valymo profesionalų, tikslas yra pateisinti ir viršyti jūsų lūkesčius, palengvinti jūsų gyvenimą ir suteikti daugiau laiko mėgautis svarbesniais gyvenimo dalykais.

Mes džiaugiamės galėdami suteikti:
» Kruopštus vonios ir virtuvės valymas.
» Visiškas kiekvieno kambario siurbimas.
» Visų grindų be kiliminės dangos plovimas.
» Paveikslų, palangių ir šviestuvų valymas.
» Spintos išorės ir kitų baldų valymas.
» Vietinis sienų, durų staktų, grindjuosčių ir kt..

Teikiame žaliąsias namų tvarkymo paslaugas 1

Teikiame žaliąsias namų tvarkymo paslaugos!

Teikiame žaliąsias namų tvarkymo paslaugas 2

Individualus namų valymas senjorams

Individualus namu valymas senjorams

Kai ruošiamės tvarkyti jūsų tėvų namus, pradedame asmeniškai juos aplankydami akis į akį, kad išsiaiškintume specialius poreikius ar prašymus, o vėliau šią informaciją perduodame mūsų namų priežiūros specialistų komandai. Siūlome dalyvauti šiame susitikime su mūsų atstove ir savo tėvais, kad ir jūs galėtumėte prisidėti prie pokalbio.

Nebus painiavos, kai atvyks mūsų rūpestinga profesionalių namų tvarkytojų komanda ar specialiai tam skirtas namų tvarkytojas. Galite duoti raktą mūsų valytojoms arba pasitikti juos prie durų. Mes visada valome jūsų namus nuo viršaus iki apačios ir didžiuojamės galėdami pasiūlyti aukščiausio lygio profesionalias namų valymo paslaugas. Mūsų 100% pasitenkinimo garantija reiškia, kad jei nesate patenkinti savo švara, mes sugrįšime ir iš naujo išvalysime tą vietą, kad užtikrintume jūsų pasitenkinimą.

Mes garantuojame, kad jūsų tėvų namai visada bus valomi pagal sutarta grafiką.