Langu valymas

Langų ir stiklo paviršių plovimo paslauga reikalauja mokymo ir didelių įgūdžių. Atrodytų, kad techniškai nesudėtinga langų ir vitražų plovimo procedūra gali būti paini. Taip yra dėl įvairiu išorinių veiksnių langams, grotelių buvimo ant langų ir kt.

Pastatų langai eksploatacijos metu yra stipriai išbandomi dėl agresyvių terpių, kritulių, temperatūros ir automobilių išmetamųjų dujų. Stiklo paviršiuje yra vandens akmuo ir naftos tarša, kurią laikui bėgant gana sunku pašalinti.

Langų valymą atlieka patyrę darbuotojai, naudojantys modernias valymo priemones, kurios padengia paviršius specialiu sluoksniu ir atstumia nešvarumus. Tai leidžia objektui ilgą laiką išlikti švarius langus.

Įmonė „Ajota” greitai ir efektyviai atliks bet kokio sudėtingumo stiklų plovimą. Patyrę darbuotojai ir turima reikiama įranga suteikia galimybę per trumpiausią įmanomą laiką padaryti jūsų langus ir vitrinas idealiai švarius.

Langų ir vitrinų valymas po remonto ir statybų

Po statybos valymo procese svarbi sritis yra naujų namų ir pastatų langų valymas. Tai darbų kompleksas, kuriam po remonto darbų reikia pašalinti dažų, klijų, cemento ar purvo dėmes. Tai labai sunkus darbas ir reikalauja specialių žinių ne tik įvairių medžiagų pašalinimui, bet ir siekiant išvengti stiklo pažeidimo valymo proceso metu. Todėl langų valymas po remonto yra atskira valymo paslauga, o ne papildomas elementas prie įprasto namų valymo paslaugos.