Mauris fermentum dictum magna. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris fermentum dictum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut tellus dolor, dapibus eget.

Komercinio valymo paslaugų kainos priklauso nuo daugelio dalykų ir visa darbų kainodara gali būti sudėtinga. Valymo paslaugų kainos labai priklauso nuo įmonėje esančiu darbo vietų, pastato dydžio, specialių pageidavimų ir paslaugų tipų.

Komercinio valymo paslaugų kainos

Daugelis komercinių valytojų klaidingai nustato paslaugų teikimo kainas, atsižvelgdami į vyraujančius tarifus mieste. Kai kurie netgi nusprendžia sumažinti įkainius dėl konkurencijos, kad laimėtų daugiau verslo.

Valymo paslaugų įkainiai

Mūsų valymo paslaugų įkainiai yra paskaičiuojami pagal darbo vietas, valymo tipą ir pastato dydį. Geriausias būdas gauti visą šią informaciją yra susisiekti su mumis telefonu 8 633 33321 ir suderinti susitikimą paslaugų kainos paskaičiavimui.

Kartu apskaičiuosime darbo sąnaudas

Kartu nustatysime darbo valandų skaičių, t. y. kiek valandų užtruks darbas, nuspęsime kiek jums reikės darbuotojų ir išsiaiškinę kitus reikalavimus, galėsime pateikti valymo paslaugų įkainius. Valandinis darbo užmokestis apima valandinį darbo užmokestį ir priedus, pvz., mokesčius ir kitas su darbuotojais susijusias išlaidas. Į valymo paslaugų kainos paskaičiavimą įeina ir mėnesinės išlaidos, į kurias mes turime atsižvelgti nustatydami kainas. Tai apima rinkodarą, mobilųjį telefoną, duomenis, keliones, draudimą, nuomą ir komerciniam valymui reikalingas priemonės ir įrangą.

Veiksniai, darantys įtaką komercinių valymo paslaugų kainoms

Yra keletas veiksnių, kuriuos reikia apsvarstyti prieš nustatant komercines valymo kainas, nustatant kainų strategiją, kuriant pasiūlymą ir sudarant valymo paslaugų sutartį:

1. Pastato dydis
2. Pastato tipas
3. Kambarių tipas: Didelio eismo kambarius užtrunka ilgiau valyti (pvz., vonios kambariai, pertraukų kambariai ir virtuvės).
4. Valymo paslaugos tipas.
5. Biurų pastato būklė: Nešvaresnis biurų pastatas reikalauja daugiau valymo.
6. Darbo vietų skaičius.
7. Valymo dažnumas: Įprasta, kad komerciniai valymo specialistai ima mažiau, nes padidėja valymo dažnis, nes kiekvienas paskesnis apsilankymas reikalauja mažiau valymo.

Skirtingi komercinių valymo darbų kainodaros metodai

Yra keturi skirtingi komercinių valymo darbų kainodaros metodai: valandinis, fiksuotas, vienam kambariui ir vienam kvadratiniam metrui.

1. Valandinis tarifas
Valandinės kainos apmokestinimas veikia, kai mes nesate tikri dėl darbo apimties.

2. Fiksuotas mokestis
Nustatydami vieną kainą, klientai jaučiasi kontroliuojantys savo biudžetą ir taip yra išvengiama kainų ginčų.

3. Vidutinė kambarių kaina
Nustatome, kiek kambarių valyti ir už kokia kainą. Pavyzdžiui, jei valome biurų pastatą, galime sutarti, kad vonios kambarį valysime už N Eurų o virtuve už NN Eurų arba pagal bendra vidutini tarifą.

4. Kvadratinių metrų tarifas

Jei jūsų komerciniai pastatai turi daug m2, galime apsvarstyti valymo paslaugos įkainį už 1 m2.

Vykdykite pelningesnį komercinį valymo verslą

Nuspręsti, ką apmokestinti už komercinius valymo darbus, gali atrodyti sudėtinga, nes kiekvienas darbas yra unikalus, todėl kiekviena darbą mums reikia aptarti kartu.

Tikimės, kad šis pranešimas pateikė jums kai kurias gaires, parodydamas, kokius veiksnius reikia apsvarstyti kainodaros metu. Jus lengviau galėsite apsispręsti, kuriuos metodus galite naudoti, ir tikslius žingsnius, kaip pasiskaičiuoti busimas įlaidas.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti (reikalingas)

Ankstesnį Postą

Ekologiško namų valymo vadovas