Ut tellus dolor, dapibus eget, elementum vel, cursus eleifend, elit. Aenean auctor wisi et urna. Aliquam erat volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu.

Profesionalus patalpų valymas – tai ne tik paviršių valymas, bet visavertė veikla, skirta kilimų, baldų, biuro įrangos ir kt. priežiūrai ir švarai palaikyti. Jei norite, kad jūsų biuro posėdžių salė klientams padarytų tik teigiamus įspūdžius, tuomet neapsieisite be valymo profesionalų pagalbos. Be to, tai yra įvaizdžio reikalas, nes dabar verslo sluoksniuose nėra įprasta samdyti valytojus – vis daugiau verslininkų kreipiasi į įmones, kurios teikia apmokytus darbuotojus valymo paslaugoms atlikti.

Pats žodis „valymas“ kilęs iš anglų kalbos „cleaning“, kuris verčiamas kaip valymas, švarinimas. Tai reiškia specialų požiūrį į valymą, kurį sudaro labai efektyvios valymo ir plovimo įrangos, tokios kaip grindų šveitimo ir šlavimo mašinos, grindų poliravimo ir poliravimo mašinos, specialūs dulkių siurbliai sausam ir šlapiam valymui, naudojimas. Valymo zonoje naudojama speciali buitinė chemija, kurios mažmeninėje prekyboje dažnai nėra.

Profesionalus patalpų valymas

Skirtumas tarp profesionalių valytojų ir samdomų darbuotojų

Kas yra profesionalus patalpų valymas 2

Visų pirma, darbuotojai yra apmokyti ir susipažinę su visomis saugos taisyklėmis. Moka naudoti specialią įrangą, ploviklius, moka greičiau pasiekti kokybišką rezultatą. Privalumas renkantis specializuotą įmonę yra tai, kad ji suteikia garantiją siūlomoms paslaugoms ir yra visiškai atsakinga už savo darbuotojų veiksmus. Jums nereikia kontroliuoti proceso, kaip tai daroma samdant asmenis (namų tvarkytojus, valytojus) arba darbuotojus, valymo darbams atlikti.

Samdydami valymo paslaugų įmonę, atleidžiate save nuo pareigos mokėti darbuotojams atlyginimus, nedarbingumo atostogas, atostoginius, be to, už kiekvieną darbuotoją būtina mokėti įmokas mokesčiams ir pensijų fondui. Be to, samdant valymo paslaugas teikiančia įmonę, jums nereikia skirti laiko personalo mokymams, nes pas jus jau atvyks apmokyti, turintis darbo patirti, profesionalus darbuotojai – tai padės jums sutaupyti pinigų ir sumažinti išlaidas.

Tokių firmų paslaugomis taip pat galite pasinaudoti tik tada, kai atsiranda poreikis – jei darbo mažai, tai nėra prasmės laikyti savo personalo savo patalpų valymui. Dar vienas pliusas renkantis valymo įmones yra tai, kad daugelis siūlo platų paslaugų spektrą, įskaitant kilimų, baldų valymą, langų, grindų plovimą ir kt. Be to, jums nereikia leisti pinigų specialios įrangos (dulkių siurblių), ploviklių, skudurų, kempinių ir šluosčių pirkimui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti (reikalingas)

Ankstesnį Postą

17 valymo paslaugų rūšių kurias mes galime pasiūlyti

Sekantis

Namų valymo žalioji alternatyva