Generalinis buto valymas

Pasinaudokite mūsų valymo įmonės pagalba. Generalinį buto valymą leiskite atlikti profesionalams. Be to, generalinį valymą patikėję meistrams, galite būti tikri kokybišku rezultatu.

Jei nuspręsite, kad jūsų butui reikalingas generalinis valymas, kreipkitės į mus. Aptarsime generalinio buto valymo kainą ir laiką kada jis bus atliktas.

Generalinio buto valymo kaina priklauso nuo valymo procedūrų sudėtingumo ir laikotarpio, per kurį darbai turi būti atlikti.

Generalinis buto valymas – vien pagalvojus, kiek daug reikia padaryti, jau darosi baisu. Jums reikia pagalbos? pasinaudokite mūsų valymo įmonės paslaugomis. Generalinį buto valymą atliekame jau seniai, todėl tai atliksime greitai, kokybiškai ir profesionaliai.

Generalinio buto valymo metu atliekami darbai: drėgnas baldų valymas išorėje ir viduje, minkštų baldų valymas dulkių siurbliu, su pagalvių išėmimu ir mechanizmų pakėlimu, liustrų ir šviestuvų plovimas, dulkių pašalinimas nuo karnizų, langų, palangių, durų pertvarų ir veidrodinių paviršių plovimas, sausas grindų paviršių valymas dulkių siurbliu, dulkių pašalinimas ir grindjuosčių plovimas, kilimų valymas dulkių siurbliu ir šiukšlių išnešimas.

Virtuvės valymas apima:
» dulkių šalinimas ir drėgnas tvarkymas virtuvėje;
» riebalų šalinimas nuo virtuvės baldų fasadų ir mikrobangų krosnelėje;
» šaldytuvo plovimas iš išorės ir viduje;
» dulkių ir šiukšlių pašalinimas iš spintelių;
» nešvarumų pašalinimas iš virtuvės komplekto;
» virtuvės orkaitės plovimas ir dezinfekcija;
» stambių buitinių prietaisų viduje ir išorėje esančių teršalų pašalinimas.

Kotedžo ir sodo nameliu valymas

Ši valymo paslauga gali tarnauti įvairiems tikslams. Nuo kruopštaus patalpų valymo iki kotedžo ir sodo nameliu valymo, kur daug metų niekas nevalė ir tik pavasarį nušluostė dulkes ir išplovė langus.

– Jums reikia sutvarkyti kotedžą ar sodo namelį, kad susitiktumėte su svarbiais svečiais.
– Galbūt tai bus kruopštus valymas po patalpų remonto. Visą darbų kompleksą tiek pirmu, tiek antru atveju atliksime kuo puikiausiai!

Mums nesvarbu, kiek laiko netvarkėte savo kotedžo ar sodo namelio patalpų – mes padarysime viską, kad jums sugrįžus jis spindėtų švara. Dabar generalinį valymą galite pamiršti, nes visus darbus atliks mūsų darbuotojai. Viskas, ko jums reikia, tai užsisakyti mūsų paslaugas.

Bendras arba generalinis buto valymas