Nieko nėra brangesnio
už kūdikio gimimą!

Ekologiškas namų valymas

Štai kodėl mes užtikriname savo namų saugumą, rakindami spinteles, nepamiršdami aštriu kampų ir naudojame tik kūdikiams skirtas higienos priemones ir reikmenis, skirtas jautriai odai. Tačiau nesustokite ties tuo. Buitinės valymo priemonės gali būti pilnos stiprių cheminių medžiagų. Ieškokite ekologiškų gaminių, arba leiskite mums atlikti valymo darbą už jus naudodami mūsų ekologiškų namų tvarkymo paslaugą.

Ajota siekia padėti jums rasti tinkamą pusiausvyrą tarp saugios aplinkos kūrimo jūsų šeimai ir švarių bei sveikų namų išlaikymo. Daugelyje mūsų valymo priemonių visai nėra toksinų, naftos, amoniako ir alkoholio.

Individualūs valymo planai

Nors idėja naudoti ekologiškus valymo produktus skamba paprastai, gali būti sunku pasirinkti tinkamus produktus, kurie būtų tokie pat veiksmingi kaip jų cheminiai atitikmenys. Todėl mūsų sprendimuose dezinfekcijos priemonės naudojamos aplinkai nekenksmingu būdu. Nesvarbu, ar tai reiškia, kad viename kambaryje reikia naudoti tik dezinfekavimo priemones, o kituose – natūralius produktus, ar kaitalioti mūsų produktų naudojimą iš vieno kambario į kitą, mūsų profesionalūs namų valytojai gali dirbti su visomis valymo priemonėmis.

Paprastas ekologiško namų valymo vadovas

Ekologiškas namų valymas, dar vadinamas žaliuoju valymu, reiškia valymą nenaudojant nuodingų cheminių medžiagų – jokio baliklio, antibakterinio muilo, aerozolinių oro gaiviklių ir amoniako.

Skaityti daugiau: Ekologiško namų valymo vadovas

Žaliosios alternatyvos auga ant medžių!

Viena populiari žalia alternatyva yra arbatmedžio aliejus. Žinomas dėl stipraus aštraus kvapo, tai natūralus priešgrybelinis ir antibakterinis eterinis aliejus. Išbandykite šį paprastą receptą:

Skaityti daugiau: Namų valymo žalioji alternatyva